شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها
شخصی سازی
  • English
شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:
سرویس های خدمات الکترونیک

گزارش خسارت سیل به تآسیسات شرکت ابفار

 

با توجه به خشکسالیهای گذشته همه ی ما امسال از ریزش فراوان باران این نعمت الهی دراستان  خوشحال بودیم .تا اینکه این بارانهای یکریز درروزهای 10 و11 فروردین سیل آسا شد وآنوقت بود که ترس ودلهره جای خوشحالی را در دل ما گرفت .سیل نماد ویرانگری بود وبارانهای سیل آسا باعث ایجاد سیلاب شد وشهرها وبخصوص روستاهای استان رادربرگرفت .روستاهای ما که اکثرا در حاشیه رودخانه ها وپایین دست سدها قراردارند، بیشترین خسارت را در سیل های اخیر متحمل شده اند .سیلاب روستاها را در برگرفت ، رانش زمین جاده ها را مسدود کرد ، پلها را خراب و خطوط انتقال آب ومخزن روستاها را تخریب کرد

تخریب شبکه آبرسانی 122روستای استان ایلام

نوراله تیموری مدیرعامل آب وفاضلاب روستایی استان ایلام در این باره گفت : سیل به تاسیسات وشبکه آبرسانی وهمچنین زیر ساختهای تامین آب 122روستای استان درقالب 9960خانواربا جمعیت 49800نفرخسارت شدیدی وارد کرده است .بطوری که از مدار بهره برداری خارج شده اند .

مهندس تیموری با تاکید براینکه درهمان ساعات اولیه سیل کلیه عوامل اجرایی شرکت آبفار استان با تجهیزات کامل به حالت آماده باش درآمدند وپس ازآن نیز با تمام تلاش در جهت رفع هرچه سریعتر خسارت وارده به تاسیسات آبرسانی روستاها استان تلاش می کنند

وی تصریح کرد: باتوجه به آمادگی های  لازم و اکیپ های مستقر در کمتر از 48 ساعت آب شرب سالم و بهداشتی  117 روستا از مجموع122روستای خسارت دیده وصل گردیده و آب 5 روستای باقیمانده که کار  ترمیم خطوط انتقال در این روستاها به بعلت سیلابی بودن رودخانه‌ها و افزایش بیش از حد کدورت آب  زمان بر بود بعد از 72 ساعت وصل و از نعمت آب شرب بهره مند شدنند .ضمنا در مدت زمان قعطی آب شرب روستاها آبرسانی ازطریق تانکر و بصورت سیار  انجام می‌گردید .

 خسارت سیل به تاسیسات آب شرب ۱۰ روستای شهرستان ملکشاهی

صباح ملکشاهی مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملکشاهی با اعلام اینکه بر اثر بارش باران و سیل اخیر، تاسیسات آب شرب 10 روستای شهرستان ملکشاهی دچار آسیب شده است گفت :

با تلاش فرماندار، مدیرعامل آبفار و پرسنل زحمتکش آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملکشاهی، در کمترین زمان ممکن مشکل قطعی آب شرب ۹ روستا رفع شده است .

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملکشاهی  ادامه داد: در روستای گنبد پیرمحمد، متاسفانه به‌علت طغیان رودخانه و عدم دسترسی به چشمه و خط انتقال، تعمیرات فعلا امکان‌پذیر نیست. اما این شرکت به آبرسانی سیار به وسیله ی سه تانکر وهم چنین بهسازی موقت چشمه های فصلی بالا دست روستا اقدام کرده است. .

خسارت میلیاردی به زیر ساختهای آبرسانی روستایی ایلام

سید مهدی احمدی معاون بهره برداری شرکت ابفار استان میزان خسارت وارده به زیرساخت های آبرسانی روستایی در سال جاری را افزون بر 300 میلیارد ریال عنوان کرد و یادآور شد: 220 میلیارد ریال از این میزان خسارت وارده به زیرساخت های آبفار استان مربوط به سیلاب های هفته های اخیر بوده است.

وی عنوان کرد :براثر شدت باران و جاری شدن سیلاب، به جز شهرستان های ایوان سایر طرح ها و تاسیسات آبرسانی مناطق روستایی شهرستان های استان ایلام خسارت وارد گردیده  ..

تصریح در پرداخت خسارت شبکه های آبرسانی روستایی

 مهندس سلیمانی دشتکی استاندارایلام ومهندس قیصوری رئیس مدیریت و برنامه ریزی استان درادامه بازدیدهای خود ازمناطق سیل زده روستایی از اقدام به موقع و خدمات شرکت ابفاراستان در برقراری مجدد شبکه های آبرسانی روستاهای خسارت دیده تقدیر کرد نند.


گزارش خسارت سيل به تآسيسات شركت ابفار

گزارش خسارت سيل به تآسيسات شركت ابفار

گزارش خسارت سيل به تآسيسات شركت ابفار

گزارش خسارت سيل به تآسيسات شركت ابفار

گزارش خسارت سيل به تآسيسات شركت ابفار