شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها
شخصی سازی
  • English
شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:
سرویس های خدمات الکترونیک

جلسه کار گروه مدیریت سبز شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی در این جلسه معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام  ابتدا ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به اعضاء ، گزارشی از لزوم تشکیل کارگروه مدیریت سبز در شرکت و اهمیت آن در کاهش هزینه ها ارائه ، و با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی و استفاده بهینه از منابع موجود اظهار داشت : مدیریت سبز در واقع نوعی بازنگری فکری در کار نهادها ،سازمانها ،ادارات و شرکت ها با احترام به محیط زیست است.

ایشان بکارگیری موثر و کارآمد تمامی منابع مادی و انسانی سازمانها و نهادها برای هدف و نیل به اهداف زیست محیطی با سازماندهی و برنامه ریزی لازم برای تحقق  این مهم خواستار شد.

مهندس ناصر  نجفی  افزود ؛ هدف از اجرای برنامه های مدیریت سبز  آموزش و فرهنگ سازی ، کاهش هزینه ها ، به حد اقل رساندن مصرف انرژی ، حفظ و صیانت از محیط زیست است .

وی با اشاره به مزایای اجرای مدیریت سبز گفت : سازمانها و نهادهایی که اجرای طرح مدیریت سبز را سرلوحه کار خود قرار دهند می توانند از مزایای آن از نظر صرفه جویی اقتصادی ، خدمت به محیط زیست و داشتن وجهه اجتماعی بهره مند شوند .

مهندس نجفی  اظهار امیدواری کرد ، مجموعه همکاران با احساس مسئولیت در مصرف منابع  در تمام زمینه ها از جمله مدیریت مصرف آب ،انرژی(، برق ، گاز و ...) با تدبیر و فرهنگ درست مصرف کردن در کاهش هزینه ها کوشا باشند.

سپس  خانم دکتر شفیعی دبیر جلسه کارگروه ضمن تشکر از همکاری همه اعضاء مدیریت سبز با تشریح اقدامات انجام گرفته در راستای اجرای طرح مدیریت سبز در شرکت آبفار گفت : خوشبختانه اتفاقات خوبی در شرکت رقم خورده و با استقبال و تشریک مساعی  همکاران  شاهد کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف منابع انرژی داشته ایم و این روند با برنامه ریزی و حساسیت در مسئولیت پذیری بیشتر ادامه و  دنبال خواهد شد .

در ادامه جلسه خانم مهندس امیری نماینده اداره کل حفاظت محیط زیست  استان با ابراز خرسندی و قدر دانی از اقدامات صورت گرفته در راستای مدیریت سبز در شرکت آبفار استان ایلام گفت : با استفاده بهینه از امکانات و منابع و شناسایی مکانها و فضاهایی که مصرف انرژی نا متعارف دارند  در دستور کارقرار گیرد، و مطابق با دستورالعمل جدید نظام مدیریت نسبت به اخذ گواهینامه های انرژی ، مدیریت پسماند ، کاهش مصرف آب و برگزاری دوره های مدیریت سبز اقدامات لازم انجام گردد.

شایان ذکر است در این جلسه اعضاء کارگروه به تبادل نظر و ابراز نکته نظرات خود  در این خصوص پرداختند.


جلسه کار گروه مدیریت سبز شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام

جلسه کار گروه مدیریت سبز شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام