شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها
شخصی سازی
  • English
شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:
سرویس های خدمات الکترونیک

اهدا لوح سپاس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به مدیر عامل شرکت آبفار ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت اب وفاضلاب روستایی استان ایلام مهندس کرمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان ایلام به مناسبت حضور فعال در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با اهداء لوح سپاسی از مدیر عامل و مجموعه شرکت ابفار ایلام قدردانی کرد .

در قسمتی از این لوح آمده " در سایه الطاف بیکران الهی ودر دهه مبارک فجر توفیق یافتیم که با حضور ارزشمندشما در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب شکوهمند اسلامی اثری ماندگار از شکوفایی و ارائه خدمات ارزنده آن دستگاه اجرایی در چهار دهه از عمر با برکت انقلاب به مردم فهیم و شریف استان بجای گذاریم . بدینوسیله مراتب قدردانی خود را ازجنابعالی و مجموعه آن شرکت اعلام میدارم امید است در پرتو الطاف بیکران الهی ،همواره موفق و سربلند باشید . "

لازم به یادآوری است همزمان با ایام مبارک دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سازمان ها و دستگاه های مختلف اجرایی استان در فضای نمایشگاهی چقاسبز شهر ایلام گرد هم آمدند تا عملکردها، خدمات، دستاوردها، برنامه‌ها و اهداف خود را به اطلاع مسوولان و عموم مردم برسانند.شرکت آب وفاضلاب روستایی نیز با اطلاع رسانی در خصوص بخشی از دستآوردهای چهل ساله خود پذیرای علاقمندان در ایام الله مبارک دهه فجر بود.