شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها
شخصی سازی
  • English
شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:
سرویس های خدمات الکترونیک

افتتاح همزمان چهار پروژه شهرستان ایلام در ششمین روز ازهفته دولت

همزمان با ششمین روز از هفته دولت در آئینی با حضور فرماندار محترم شهرستان  ایلام امام جمعه وبخشدار محترم بخش چوار مهندس عزیز علی سهیلی مدیر امور ابفار شهرستان ایلام و برخی از مدیران دستگاههای اجرایی چهار پروژه آبرسانی شهرستان ایلام بصورت همزمان به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی و اموزش همگانی شرکت ابفار مهندس عزیز علی سهیلی مدیر امور آبفار شهرستان ایلام ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهارداشت: هفته دولت زمانی است برای نشان دادن تلاش ها و زحماتی که مسئولان برای حمایت و پشتیبانی از میلیون ها نفر از مردم ایران انجام داده اند و تجلیل و پاسداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر فرصت مغتنمی برای تجلیل از یک «تفکر انقلابی» است.

سهیلی گفت : : برای تکمیل و اجرای این تعداد پروژه اعتباری معادل 10میلیارد ریال هزینه شده که از محل صندوق توسعه ملی هزینه شده است.

وی افزود :برای انجام این پروژه ها در مجموع خط انتقال بطول 4 کیلومتراحداث 3 باب مخزن بتنی  به حجم 450متر مکعب و عملیات لوله گذاری بطول 2 کیلومترانجام گرفته است.لازم به توضیح است با افتتاح این تعداد پروژه ها تعداد4 روستا (گنجوان-انارگ سرچم دهارون-بانویزه) و167 خانوار662 نفراز نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند میشوند.


افتتاح همزمان چهار پروژه شهرستان ايلام در ششمين روز ازهفته دولت

افتتاح همزمان چهار پروژه شهرستان ايلام در ششمين روز ازهفته دولت