شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها
شخصی سازی
  • English
شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:
سرویس های خدمات الکترونیک

انتصاب مهندس تیموری بعنوان مدیر عامل شرکت یکپارچه اب و فاضلاب استان ایلام

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت مهندسی ابفا کشورمدیر عامل شرکت اب و فاضلاب استان ایلام منصوب شددر راستای یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی  طی حکمی  از سوی حمید رضا جانبازمدیر عامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور ،نوراله تیموری به عنوان مدیر عامل شرکت اب و فاضلاب استان ایلام منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و شرکت اب و فاضلاب استان ایلام ،یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی

در سراسر کشور به ترتیب در حال اجرا است که دراستان ایلام  نیز ائین معارفه با ابلاغ حکم مدیر عامل این شرکت در روز

یکشنبه 24 فروردین ماه طی مراسمی به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور مهندس نعمتی معاون امور اقتصادی استانداری

ایلام ،مهندس تیموری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت اب و فاضلاب ایلام و جمعی از معاونین و مدیران در محل سالن

کنفرانس شرکت برگزار گردید

در این مراسم مهندس جانباز با تقدیراز عملکرد مطلوب شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری استان ایلام بیان داشت :خوشبختانه استان ایلام از جمله استان هایی بود که علیرغم تمامی مشکلات از جمله سیل ،زلزله و همچنین بحث اربعین کمترین چالش را در زمینه تاًمین اب داشته اند که جای تقدیر و تشکر دارد

وی در ادامه افزود:در ساختار جدید یکپارچه سازی  شرح وظایف در لایه های مختلف تفکیک  و تعریف شده است و با توجه به اهمیت ابرسانی و توان افزایی مدیریت واحد شاهد اتفاقات خوب  در تسریع خدمات رسانی و عرضه آب سالم و بهداشتی و همینطور پایدار به شهروندان عزیز خصوصاً حوزه روستایی باشیم .

در این جلسه مهندس نعمتی معاون امور اقتصادی استانداری ایلام با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و تشکر از مدیر عامل شرکت مهندسی آبفای کشور خواستار توجه ویژه شرکت مهندسی آبفای به استان شدند . ایشان افزود پروژه های خوبی در حوزه آب و فاضلاب استان اجرا شده و انتظار داریم با حمایت های مسئولین هر چه سریعتر به بهره برداری برسند.

وی افزود :شهر ایلام مخصوصا" در تابستان با کمبودآب مواجه است ، انشاالله با اجرای خطوط انتقال آب سد ایلام و همچنین بهسازی چشمه و خط انتقال گل گل این مشکل مرتفع گردد . ایشان با تأکید  بر تأمین آب پایدار پایانه مرزی مهران از محل سا مانه مرزی مهران از محل سا مانه گرمسیری و همچنین تسریع در اجرای خط انتقال آب شهر ملکشاهی از جمله موضوعاتی بودند که معاون امور اقتصادی استانداری ایلام بر اجرای آنها تأکید نمودند.

سپس مهندس مظاهری با تبریک اعیاد شعبانیه گزارشی از فعالیت های شرکت اب و فاضلاب استان ایلام و مسائل و مشکلات  پیش رو ارائه دادند و به برخی از این فعالیتها اشاره کردند.

وی گفت طرح آبرسانی به ملکشاهی طی دو سال اخیر علیرغم کمبود اعتبارات هم اکنون 78 درصد پیشرفت دارد و برای رفع مشکل کوتاه مدت این شهر نیز طرح آب شیرین کن در دو فاز تعریف گردید و که فاز اول آن پایان سال 98 به بهره برداری رسیده است.

آنگاه مهندس تیموری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب  استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش وکوشش خدمتگزاران صنعت آب و فاضلاب اظهار داشت :یکپارچه سازی آب و فاضلاب  شهری و روستایی باعث خواهد شدروند خدمت رسانی بهبود یافته و این طرح با هدف یکپارچه سازی تاًسیسات و تجهیزات انجام شده ،هیچ وقفه ای برای خدمت رسانی نخواهد داشت .

مهندس تیموری با تاًکید براینکه  واحدهای ارتباط مردمی به منظور پاسخگویی مناسب و بموقع به خواسته های مردم در اولویت قرار دارد تصریح کرد:افزایش ارتباط دو سویه و رعایت حقوق شهروندی از مهمترین برنامه های این شرکت میباشد

وی در ادامه یاداور شد مدیریت تواًمان عرضه و تقاضا و استفاده از همه پتانسیل و ظرفیت از اهم برنامه های این شرکت میباشد که با توجه به گسترش خدمات بخصوص در شرایط کنونی ناشی از کرونا ویروس باید سطح وسیعتری از همکاری با مردم ایجاد و با کسب تجربه از گذشته به آینده بهتر امیدوار باشیم

در پایان این مراسم با حکم مهندس جانباز ، مهندس تیموری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان ایلام قرائت و در این پست برای 2 سال منصوب گردید.

در این حکم آمده است : نظر به شایستگی و سوابق مفید جنابعالی به موجب این حکم به مدت 2 سال به عنوان مدیر عامل آب و فاضلاب استان ایلام منصوب می شوید.شایسته است با بهره گیری از امکانات و کارکنان متعهد و متخصص و هماهنگی با واحد های ستادی شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور اقدامات لازم معمول گردد.

امید است با اتکال به نیروهای لایزال الهی و نصب العین قرار دادن تقوا و درایت کامل نسبت به مسوًلیت خطیری که برعهده جنابعالی واگذار میگردد ،در تحقق اهداف و برنامه های شرکت و خدمت به مردم شریف استان ایلام تحت رهبری مقام عظمای ولایت موفق و منصور باشید.

گفتنی است مهندس تیموری پیش از این و از سال 1393 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام بوده است .

در پایان از سوی مهندس جانباز از خدمات و تلاشهای ارزنده مهندس مظاهری مدیر عامل سابق ابفای شهری استان ایلام تقدیر و تشکر گردید.


انتصاب مهندس تیموری بعنوان مدیر عامل شرکت یکپارچه اب و فاضلاب استان ایلام

انتصاب مهندس تیموری بعنوان مدیر عامل شرکت یکپارچه اب و فاضلاب استان ایلام