شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها
شخصی سازی
  • English
شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:
سرویس های خدمات الکترونیک

بیانیه حفظ حریم شخصی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام

در این بیانیه، شرح داده می شود که چه اطلاعاتی، چگونه و به چه منظور از کاربران این شرکت دریافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می شود. اگر در هنگام استفاده از این تارنما، از شما اطلاعاتی خواسته شود که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید اطمینان داشته باشید که از آنها فقط بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده خواهد شد. تعهدات و مسئولیت‌های شرکت آبفار استان ایلام، محدود به توانایی‌ها و امکانات شرکت بوده و در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات این شرکت نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت. ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. می‌توانید با مراجعه به همین صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی آگاه شوید.


اطلاعات دریافتی

برای کار با این تارنما یا استفاده از خدمات آن، برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت شود. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از تارنما به کار گرفته می‌شود. این اطلاعات عبارتند از :

1)      اطلاعات هویتی. همانند نشانی ایمیل، نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره تلفن، آدرس منزل، نام پدر، شماره همراه،   تاریخ تولد، سند مالکیت، پروانه ساختمانی و شماره اشتراک

2)       اطلاعات تجهیزات سخت افزاری. همانند مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط

3)       اطلاعات نرم افزاری. همانند سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، نشانی  IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و نشانی تارنمای سایت‌های ارجاع‌دهنده


چگونگی بهره برداری از اطلاعات

شرکت آبفار استان ایلام به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف زیر استفاده می‌کند :

1)      ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان/ همکاران 

2)       استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

3)      ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات 

4)      استفاده در سامانه های مختلف شرکت

توجه داشته باشید اگر مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین مورد سوء استفاده قرار گیرد. این شرکت هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
شرکت آبفار استان ایلام پیشنهاد می کند بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی را که می‌خواهید از طریق این شرکت به آنها لینک دهید، مطالعه کرده و بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. این شرکت نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده شرکت آبفار استان ایلام هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
 

امنیت اطلاعات

شرکت آبفار استان ایلام از اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای این شرکت فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده از دسترسی‌های غیر مجاز و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند. هنگامی که اطلاعات شما (همانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل می شود، با استفاده از روش های کدگذاری، مانند پروتکل SSL محافظت می‌شود. این شرکت، اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشاء نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.

 

 محتوای تارنما

تارنمای شرکت آبفار استان ایلام علاوه بر سامانه مدیریت محتوا، چندین سامانه نرم افزاری دارد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و خدمات دهی بهتر به مراجعین ادارات تابعه، عموم مردم، کارکنان شاغل یا بازنشسته و مشترکین شرکت طراحی شده است.


 استفاده از کوکی ها

تارنمای شرکت آبفار استان ایلام برای حفظ امنیت، از کوکی‌ها به منظور ذخیره اطلاعات کاربران استفاده نمی‌کند.


 مالکیت معنوی و حق انتشار

این تارنما و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، تحت مالکیت معنوی شرکت آبفار استان ایلام است. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع، مجاز است.

هیچ نام ،آرم یا نشانه تجاری و خدماتی برای تبلیغات در تارنما وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به شرکت آبفار استان ایلام یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این شرکت می باشد. ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از تارنماهای شرکت آبفار استان ایلام وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما، محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آنها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود. لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

 

پیوندها

در تارنمای شرکت، پیوندهای بسیاری به سایر شرکت ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت شرکت است. همه این تارنماها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر تارنمای شرکت آبفار استان ایلام از این پیوندها ها استفاده می کند، در واقع از محدوده تارنمای شرکت آبفار استان ایلام خارج می شود. لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می باشد.